Jak je to s parkováním?

Víme že je to u nás s parkováním úplně na nic. Bohužel zaplatit nám jedno místo jen pro Vás vyjde od města téměř na stejné peníze jako si pronajmout další prodejnu. Město dlouhodobě slibuje zlepšení této situace, ale to se jen tak nestane, tak toto berte jako malou pomoc s tím co jsme vypozorovali za tu chvilku co jsme tu.

  1. Pokud je Vám jedno že ujdete pár kroků je nejlepší zajet do placené zóny kde najdete místo na "první" projetí a to ulice Jagellonská, Petákova a Purkyňova respektive kolem T.G. náměstí.
  2. Pokud už jedete k nám do ulice tak a běžíte jen k nám pro kytičku tak zastavte pokud to jde hned na začátku na zásobování máme 15 minut a do té doby to určitě stihneme.
  3. Pokud je stání obsazené tak nemůžeme nic jiného než popřát hodně štěstí a pevné nervy. A pořádně kontrolujte kde je místo například že je nakreslený vozíčkář na zemi neznamená že zde nesmíte stát musí být označený i značkou jinak je to běžné místo. 

Moc nás tato situace mrzí a snažíme se pracovat a tlačit okolo sebe abychom tuto situaci co nejdříve změnily a Vy jste byli spokojenější.